Oferta na wesela

Właśnie organizujecie jeden z ważniejszych dni w swoim życiu, kupujecie sukienki i garnitury, zamawiacie sale, ładny samochód i obrączki. Każda minuta w tym dniu ma być wyjątkowa, dopięta na ostatni guzik, wymarzony scenariusz ma się zgadzać w 100%. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje zorganizowanie wyjątkowego, hucznego wesela do białego rana. Nasza firma to nie tylko wyśmienita, odpowiednio dobrana muzyka, to również profesjonalne oświetlenie, efekty specjalne (sztuczny śnieg, ciężki dym, bańki mydlane, konfetti) prowadzenie najważniejszych etapów wesela z odpowiednio dobranym podkładem muzycznym, konkursy z nagrodami sponsorowane przez naszą firmę. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.djmike.pl 

 

!!!Promocja!!! Efekty Specianlne Gratis w 2013r.

 

Jako DJ / Wodzirej z wieloletnim doświadczeniem potrafię dopasować się do nastroju gości, wieku, oraz upodobań muzycznych. W swojej kolekcji posiadam utwory polskie jak i zagraniczne, od lat 60 po współczesne przeboje, oraz wiele różnych piosenek biesiadnych, disco-polo, przyśpiewek góralskich jak i śląskich. Mam doświadczenie w prowadzeniu wesel zagranicznych między innymi takich jak: polsko – hiszpańskie, belgijskie, amerykańskie, angielskie, slowackie. Utrzymuję kontakt z uczestnikami zabawy, ponieważ to od nich w dużej mierze zależy sukces uroczystości. Organizuję konkursy i zabawy z nagrodami podczas prowadzenia wesela, zarówno dla starszych jak i młodszych gości. Profesjonalizm i doświadczenie zawsze owocuję, pierwszorzędną zabawą..

 

 

Oprócz wyszukanej muzyki dysponuję najnowocześniejszym sprzętem najwyższej klasy (http://www.imprezy.djmike.pl/pl/sprzt) uzupełnianym na bieżąco każdego roku. Na urządzenia audiowizualne składają się między innymi: profesjonalny system nagłaśniający, system oświetlenia scenicznego oraz efekty specjalne.Na życzenie pomagamy zakochanym stworzyć choreografie, przygotować muzykę lub stworzyć mix’y piosenek, by te parę minut pierwszego tańca zapamiętał każdy uczestnik wesela, a nagranie video zachwycało Was przez długie lata.

WESELA
STUDNIÓWKI
IMPREZY
FIRMOWE