O Mnie

Nazywam się Michał Ruman. Od najmłodszych lat interesowałem się muzyką. Bardzo szybko, bo już w wieku 16 lat zacząłem samodzielnie prowadzić zabawy szkolne i dyskoteki, a od 2006 roku zajmuję się prowadzeniem bardziej ”poważnych” imprez jak: wesela, studniówki, bankiety oraz imprezy firmowe.

 

Muzyka jest magią, a ja postaram się sprostać obowiązkom czarodzieja. Impreza prowadzona przeze mnie na pewno nie będzie należała do nudnych. Stawiam na jakość i zawsze dążę by osoby uczestniczące w zabawie, którą prowadzę, wyszły zadowolone, roztańczone i rozśpiewane. Gram imprezy, które pozostawiają za sobą niezapomniane, miłe wspomnienia i każda z nich różni się od siebie, stwarzając jedyny, oryginalny charakter.

 

Jako DJ / Wodzirej z wieloletnim doświadczeniem potrafię dopasować się do nastroju gości, wieku, oraz upodobań muzycznych. W swojej kolekcji posiadam utwory polskie jak i zagraniczne, od lat 60 po współczesne przeboje, oraz wiele różnych piosenek biesiadnych, disco-polo, przyśpiewek góralskich jak i śląskich. Mam doświadczenie w prowadzeniu wesel zagranicznych między innymi takich jak: polsko – hiszpańskie, belgijskie, amerykańskie, angielskie, slowackie. Utrzymuję kontakt z uczestnikami zabawy, ponieważ to od nich w dużej mierze zależy sukces uroczystości. Organizuję konkursy i zabawy z nagrodami podczas prowadzenia wesela, zarówno dla starszych jak i młodszych gości. Profesjonalizm i doświadczenie zawsze owocuję, pierwoszędną zabawą..

 

Oprócz wyszukanej muzyki dysponuję najnowocześniejszym sprzętem najwyższej klasy uzupełnianym na bieżąco każdego roku. Na urządzenia audiowizualne składają się między innymi: profesjonalny system nagłaśniający, system oświetlenia scenicznego oraz efekty specjalne.