Studniówki

Za 100 dni kończycie szkołę średnią jednym z najważniejszych egzaminów w życiu MATURĄ. Po 3-5 latach nauki w szkole średniej, odpowiedzi przy tablicy, robieniu ściąg, pisania kartkówek i egzaminów, chcecie zorganizować wyjątkowy bal z przyjaciółmi z klasy i gronem pedagogicznym.

To ostatnia wspólna impreza uwieczniona kamerami, aparatami, by później wspominać kolegów i Panią od matematyki na zdjęciach czy filmie. Nie wiecie jak zorganizować wymarzoną studniówkę?? Właśnie dlatego powinniście zapoznać się z naszą ofertą. Jesteśmy na rynku już 12 lat, nasze wieloletnie doświadczenie, setki zorganizowanych studniówek, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy jak i efekty specjalne pozwolą wam uczynić ten bal maturalny nocą, której żaden uczestnik nie zapomni. Do każdej studniówki czy imprezy szkolnej podchodzimy indywidualnie, robiąc wywiad środowiskowy wśród uczniów o rodzaju muzyki jaką preferują, rozmawiamy z gronem pedagogicznym czy chcą zrobić podopiecznym jakąś niespodziankę, czy też tworzymy z samorządem szkolnym listę konkursów z nagrodami sponsorowanymi przez naszą firmę.

Zapraszamy do skorzystania z promocji w 2013 roku, specjalnie dla was - pomożemy stworzyć układy horeograficzne do występów na balu maturalnym, oraz stworzymy odpowiedni podkład muzyczny lub mix’y różnych piosenek.

Jak studniówka to tylko z DJ MIKE nie zapomniana, szalona zabawa.
Zapraszamy!!

WESELA
STUDNIÓWKI
IMPREZY
FIRMOWE